Gloucestershire - The Real Birth Company
3531
page-template-default,page,page-id-3531,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Gloucestershire

Agata Arendz

My name is Agata Arendz. I am a Real Birth Teacher and Registered Midwife working at Gloucester Royal Hospital.

In my private life, I am a mother of 5 years old Matilda, who’s birth has been a positive and amazing experience for me as I felt prepared for it. I would like you to say the same thing after having your baby.

I believe that evidence-based knowledge and awareness of your body’s physiology can make your birth something beautiful and positive.

My aim as a Real Birth Teacher is to share my knowledge with you and your partner to make you feel empowered and prepared for one of the most important events in your life.

I can offer individual private sessions and small group workshops, whatever is more comfortable for you. I am able to facilitate sessions in English and Polish language.

Please don’t hesitate to contact me with any queries. I’m looking forward to hear from you!

Nazywam się Agata Arendz. Jestem Nauczycielem Prawdziwego Porodu oraz Praktykującą Położna pracującą w szpitalu w Gloucester

W moim prywatnym życiu jestem mama 5 letniej Matildy, której poród był pozytywnym i niesamowitym doświadczeniem, ponieważ czułam się do niego przygotowana. Chciałabym, żebyś powiedziała to samo po porodzie swojego dziecka.

Wierzę, że oparta na faktach wiedza i świadomość fizjologii własnego ciała może sprawić, że poród będzie dla Ciebie czymś pozytywnym i pięknym

Moim celem jako Nauczyciel Prawdziwego Porodu jest podzielenie się swoją wiedzą z Tobą i Twoim Partnerem i sprawienie, że będziecie czuli się wzmocnieni i przygotowani do jednego z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu.

Mogę zaoferować indywidualne spotkania oraz warsztaty w małych grupach, w zależności od tego, co jest dla Was bardziej wygodne. Jestem gotowa poprowadzić zajęcia po polsku i angielsku. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Do usłyszenia!

Contact Me